Ke každé polomasce série 7500 získáte praktickou tašku ZDARMA!

Ke každé polomasce série 7500 získáte praktickou tašku ZDARMA!

Ke každé polomasce série 7500 získáte praktickou tašku ZDARMA!

Svou masku můžete jednoduše a hygienicky uschovat!


SecureFit


3M™ polomasky série 7500 na vícenásobné použití


  • Jemné, měkké, pružné silikonové vnitřní prostředí dodává prémiový komfort a zároveň zaručuje delší trvanlivost produktu
  • Pohodlný upínací systém
  • Vyvážené, bezpečné těsnění
  • Snížený tlak na tvář a hlavu
  • 3M™ Cool Flow™ výdechový ventil pomáhá zlehčit dýchání a redukuje nahromaděné teplo a vlhkost

Je opravdu těžké pracovat v tak náročných podmínkách, jako máte vy. 3M™ polomasky série 7500 jsou navrženy tak, aby zabezpečily nejvyšší komfort a jednoduché dýchání. Náš pokrokový silikonový materiál zabezpečuje pocit pohodlí a patentový ventil 3M™ Cool Flow™ redukuje odpor při dýchání, čím napomáhá minimalizovat nahromaděné teplo a vlhkost. Polomaska 7500 Vám zabezpečí komfort, se kterým můžete pracovat celou směnu.


Podmínky akce:

Po vložení před-objednávky Vám bude zasláno potvrzení o předání vašemu obvyklému dodavateli. Jakmile 3M obdrží potvrzení (e-mailem či poštou od Vás či dodavatele), že jste objednávku u vašeho dodavatele potvrdili, zašleme Vám příslušný počet tašek. Při odeslání tašek Vás budeme informovat e-mailem. O stavu zásob tašek pro tuto akci se můžete informovat na: jvojta@mmm.com.

Objednávku uskutečníte vyplněním formuláře níže!

Podmínky akce

Doporučená cena bez DPH: 28,57 €.

Dárek v hodnotě 16,8€!

  • telefonu, SMS nebo formou emailové zprávy společností 3M Česko, spol. s.r.o. nebo jejich autorizovanými distributory, které naleznete na www.3M.cz. Souhlasím se zasíláním nabídek o produktech společnosti 3M a jiných nabídek s nimi souvisejícími. Souhlas uděluji do 31. 12. 2020 a lze jej odvolat písemnou či elektronickou formou na adresu společnosti. Tento souhlas uděluji dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění.

  • Chci zadat předobjednávku

Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.

Česká republika - Čeština